O MNIE

Nazywam się Andrzej  Kokociński.

Moja przygoda z IT  rozpoczęła się od monochromatycznego DOS-a  v 3.22 a poprzez kolejne  ewolucje systemów  i aplikacji  doszedłem  do tego czym  zajmuję się w chwili obecnej czyli Active Directory oraz SCOM 2007 R2.

Jestem analitykiem wspomnianych systemów oraz prowadzę szkolenia IT

IT jest moją pasją, która trwa nie tylko podczas godzin pracy ale  wykracza daleko poza nią, występuje jako prelegent na spotkaniach i konferencjach  społeczności IT. Staram się czynnie  uczestniczyć w środowiskach społecznościach IT.

Jestem absolwentem Politechnik Łódzkiej Wydziału Elektrycznego specj. Informatyka stosowana ponadto ukończyłem studia  podyplomowe na Wyższej Akademii Wojskowej Wydziału Elektroniki.

Do moich osiągnięć zawodowych  należy współuczestnictwo w wdrożeniu AD w TP, wdrożenie  MOM 2005 – konfiguracja monitoringu usług AD, zainicjowanie wdrożenia  wirtualizacji opartej na wmvare w TP,  zaplanowanie i opracowanie architektury SCOM 2007 R2 dla TP, a następnie wdrożenie i konfigurację MP dla monitorowanych systemów, migracja AD z OS 2003 do 2008 R2

W kręgu moich zainteresowań znajduje się  Exchange oraz produkty  z rodziny System Center, wirtualizacja oparta  na Wmvare i Hyper-V.

W wolnych chwilach oddaje się jeździe na rolkach oraz pływaniu na desce windserfingowej

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: